wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia brąz szczotkowany adi_c631
Nr kat. 100531529
opis produktu
Podwójny wieszak ścienny w kolorze brąz szczotkowany to praktyczne, a zarazem eleganckie akcesorium łazienkowe. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, zapewnia trwałość i odporność na wilgoć. Wszystkie elementy montażowe zostały starannie ukryte, co gwarantuje estetyczny wygląd. Uchwyt na ręczniki świetnie komponuje się z innymi akcesoriami z serii Silia oraz armaturą w tym samym kolorze, tworząc spójną aranżację łazienki. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny design i funkcjonalność.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_C631 |
| Waga brutto: | 0.830 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Podwójny wieszak ścienny w kolorze brąz szczotkowany to praktyczne, a zarazem eleganckie akcesorium łazienkowe. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, zapewnia trwałość i odporność na wilgoć. Wszystkie elementy montażowe zostały starannie ukryte, co gwarantuje estetyczny wygląd. Uchwyt na ręczniki świetnie komponuje się z innymi akcesoriami z serii Silia oraz armaturą w tym samym kolorze, tworząc spójną aranżację łazienki. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny design i funkcjonalność.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_C631 |
| Waga brutto: | 0.830 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia brąz szczotkowany adi_c631
Nr kat. 100531529
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




