wieszak łazienkowy na ręcznik deante arnika titanium szczotkowany ada_d621
Nr kat. 100502372
opis produktu
Wieszak na ręcznik posiada charakterystyczne dla serii Arnika ozdobne frezowania. Ma szerokość 62 cm i pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej. Wieszak wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, solidnej i odpornej na korozję. Wykończenie w oryginalnym kolorze titanium nadaje łazience nowoczesnego charakteru. W komplecie znajduje się zestaw montażowy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Arnika |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Szerokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADA_D621 |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak na ręcznik posiada charakterystyczne dla serii Arnika ozdobne frezowania. Ma szerokość 62 cm i pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej. Wieszak wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, solidnej i odpornej na korozję. Wykończenie w oryginalnym kolorze titanium nadaje łazience nowoczesnego charakteru. W komplecie znajduje się zestaw montażowy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Arnika |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Szerokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADA_D621 |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante arnika titanium szczotkowany ada_d621
Nr kat. 100502372
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








