wieszak łazienkowy na ręcznik cersanit zen grafit szczotkowany s951-892
Nr kat. 100520607
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Cersanit Zen grafit szczotkowany S951-892 to model pojedynczy, którego wymiary sięgają 60 cm szerokości, 2.5 cm wysokości oraz 10 cm głębokości. Powyższy wieszak łazienkowy na ręcznik utrzymany jest w chłodnym odcieniu grafitu, który podkreśla nowoczesny styl produktu. Jego powierzchnia wyróżnia się szczotkowanym wykończeniem. Wieszak łazienkowy ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe akcesoria mocowane do łazienki z kolekcji Zen producenta Cersanit, które stworzą z powyższym wieszakiem łazienkowym spójny komplet.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Zen |
| Wykończenie: | Szczotkowany |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | S951-892 |
| Waga brutto: | 0.640 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Cersanit Zen grafit szczotkowany S951-892 to model pojedynczy, którego wymiary sięgają 60 cm szerokości, 2.5 cm wysokości oraz 10 cm głębokości. Powyższy wieszak łazienkowy na ręcznik utrzymany jest w chłodnym odcieniu grafitu, który podkreśla nowoczesny styl produktu. Jego powierzchnia wyróżnia się szczotkowanym wykończeniem. Wieszak łazienkowy ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe akcesoria mocowane do łazienki z kolekcji Zen producenta Cersanit, które stworzą z powyższym wieszakiem łazienkowym spójny komplet.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Zen |
| Wykończenie: | Szczotkowany |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | S951-892 |
| Waga brutto: | 0.640 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik cersanit zen grafit szczotkowany s951-892
Nr kat. 100520607
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




