wieszak łazienkowy na ręcznik cersanit zen czarny mat s951-889
Nr kat. 100520606
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Cersanit Zen wyróżnia się minimalistycznym designem w czarnym macie. Wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia długotrwałą odporność na wilgoć i korozję. Szerokość 60 cm pozwala wygodnie zawiesić duże ręczniki kąpielowe, organizując przestrzeń łazienkową w funkcjonalny sposób. Matowe wykończenie jest odporne na odciski palców i zachowuje elegancki wygląd przez lata. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilne mocowanie i wytrzymałość przy codziennym użytkowaniu. Czarny kolor uniwersalnie komponuje się z każdą aranżacją łazienki. Kompaktowa wysokość 2,5 cm sprawia, że wieszak dyskretnie wtapia się w ścianę. Praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesną estetykę i funkcjonalność w jednym.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Zen |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | S951-889 |
| Waga brutto: | 0.640 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Cersanit Zen wyróżnia się minimalistycznym designem w czarnym macie. Wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia długotrwałą odporność na wilgoć i korozję. Szerokość 60 cm pozwala wygodnie zawiesić duże ręczniki kąpielowe, organizując przestrzeń łazienkową w funkcjonalny sposób. Matowe wykończenie jest odporne na odciski palców i zachowuje elegancki wygląd przez lata. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilne mocowanie i wytrzymałość przy codziennym użytkowaniu. Czarny kolor uniwersalnie komponuje się z każdą aranżacją łazienki. Kompaktowa wysokość 2,5 cm sprawia, że wieszak dyskretnie wtapia się w ścianę. Praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesną estetykę i funkcjonalność w jednym.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Zen |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | S951-889 |
| Waga brutto: | 0.640 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik cersanit zen czarny mat s951-889
Nr kat. 100520606
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





