wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia titanium adi_d611
Nr kat. 100397120
opis produktu
Okrągły wieszak na ręcznik to z pewnością ozdoba łazienki. Wyróżnia go nowoczesny design i wysoka jakość wykonania. Wszystkie nieestetyczne elementy montażowe zostały dokładnie ukryte. Wieszak przyciąga oryginalnym, subtelnym kształtem i wyrafinowanym wykończeniem. Idealnie współgra z innymi artykułami w kolekcji Silia w tym samym kolorze. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, jest bardzo trwały i wytrzymały, więc będzie Ci służył na lata. Aranżując łazienkę w wykończeniu titanium, masz pewność, że zawsze będzie atrakcyjna i elegancka.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 21.6 cm |
| Szerokość: | 22.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_D611 |
| Waga brutto: | 0.450 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Okrągły wieszak na ręcznik to z pewnością ozdoba łazienki. Wyróżnia go nowoczesny design i wysoka jakość wykonania. Wszystkie nieestetyczne elementy montażowe zostały dokładnie ukryte. Wieszak przyciąga oryginalnym, subtelnym kształtem i wyrafinowanym wykończeniem. Idealnie współgra z innymi artykułami w kolekcji Silia w tym samym kolorze. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, jest bardzo trwały i wytrzymały, więc będzie Ci służył na lata. Aranżując łazienkę w wykończeniu titanium, masz pewność, że zawsze będzie atrakcyjna i elegancka.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wysokość: | 21.6 cm |
| Szerokość: | 22.6 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_D611 |
| Waga brutto: | 0.450 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante silia titanium adi_d611
Nr kat. 100397120
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









