wieszak esteban 80 grafit / dąb evoke
Nr kat. 100616452
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Esteban |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80.1 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 27.6 cm |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Esteban |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80.1 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 27.6 cm |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak esteban 80 grafit / dąb evoke
Nr kat. 100616452
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







