wersalka nepal 3dl sereno 682 beżowa
Nr kat. 100585800
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | Wersalka |
| Długość powierzchni spania: | 190.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Sereno 682 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 214 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Głębokość siedziska: | 57 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 119 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Sofa rozkładana |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | Wersalka |
| Długość powierzchni spania: | 190.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Sereno 682 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Prosty |
| Szerokość: | 214 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Głębokość siedziska: | 57 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 119 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wersalka nepal 3dl sereno 682 beżowa
Nr kat. 100585800
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






