wanna wolnostojąca deante alpinia 150x72 cm owalna biały połysk syfon chrom kdu_015w
Nr kat. 100308941














opis produktu
Wanna wolnostojąca Alpinia to połączenie nowoczesnego stylu i maksymalnego komfortu kąpieli. Powierzchnia wanny jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Wykonana jest z wysokiej jakości akrylu. W ofercie Deante znajdują się dedykowane baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Dostawca: | DEANTE |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Kod producenta: | KDU_015W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X75X60 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi














opis produktu
Wanna wolnostojąca Alpinia to połączenie nowoczesnego stylu i maksymalnego komfortu kąpieli. Powierzchnia wanny jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Wykonana jest z wysokiej jakości akrylu. W ofercie Deante znajdują się dedykowane baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Dostawca: | DEANTE |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Kod producenta: | KDU_015W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X75X60 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca deante alpinia 150x72 cm owalna biały połysk syfon chrom kdu_015w
Nr kat. 100308941
Cena katalogowa: 4 999 zł/szt
opis produktu
Wanna wolnostojąca Alpinia to połączenie nowoczesnego stylu i maksymalnego komfortu kąpieli. Powierzchnia wanny jest idealnie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Wykonana jest z wysokiej jakości akrylu. W ofercie Deante znajdują się dedykowane baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Dostawca: | DEANTE |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 74 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 160 L |
| Kod producenta: | KDU_015W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X75X60 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


