wanna narożna prawa senti costano 165x75 cm asymetryczna akryl biały połysk
Nr kat. 100590521
opis produktu
Wanny narożne i przyścienne
Funkcjonalny rant
Nowoczesny syfon w zestawie
Akryl wysokiej jakości
Regulowane nóżki w zestawie
Codzienny relaks
Stwórz domową strefę SPA z wanną Costano, która łączy nowoczesną elegancję z codzienną wygodą. Subtelna forma i ergonomiczny kształt tworzą idealną przestrzeń do relaksu. To stylowa alternatywa dla wanien wolnostojących, doskonała także do mniejszych łazienek.
Akryl wysokiej jakości
Ciepły w dotyku, łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Zachowuje perfekcyjny wygląd na lata i sprawia, że wanna jest zarówno estetyczna, jak i maksymalnie funkcjonalna.
Funkcjonalny rant
Dodatkowa przestrzeń przy wannie – idealna pod montaż baterii wielootworowej lub służąca jako dodatkowe miejsce, np. na kosmetyki.
Wanna narożna Costano Senti
to rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń łazienki, nie rezygnując z komfortu. Subtelna forma i dopracowane proporcje tworzą nowoczesną strefę kąpielową idealną do codziennego relaksu.
Uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki
Trzy dostępne warianty wanny ze zintegrowaną obudową umożliwiają idealne dopasowanie wanny do wielkości i układu łazienki. Kompaktowy rozmiar 165 × 75 cm zapewnia komfort użytkowania nawet w mniejszych łazienkach, zachowując nowoczesny wygląd. Model występuje w wersji narożnej prawej, narożnej lewej oraz przyściennej.
10 lat gwarancji
10-letnia gwarancja to pewność trwałości, niezawodności i komfortu użytkowania każdego dnia — bez kompromisów.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 167 cm |
| Kolekcja: | Costano |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Wymiar opakowania [cm]: | 167X77X61 CM |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Marka: | Senti |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 271 L |
| Bestseller: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanny narożne i przyścienne
Funkcjonalny rant
Nowoczesny syfon w zestawie
Akryl wysokiej jakości
Regulowane nóżki w zestawie
Codzienny relaks
Stwórz domową strefę SPA z wanną Costano, która łączy nowoczesną elegancję z codzienną wygodą. Subtelna forma i ergonomiczny kształt tworzą idealną przestrzeń do relaksu. To stylowa alternatywa dla wanien wolnostojących, doskonała także do mniejszych łazienek.
Akryl wysokiej jakości
Ciepły w dotyku, łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Zachowuje perfekcyjny wygląd na lata i sprawia, że wanna jest zarówno estetyczna, jak i maksymalnie funkcjonalna.
Funkcjonalny rant
Dodatkowa przestrzeń przy wannie – idealna pod montaż baterii wielootworowej lub służąca jako dodatkowe miejsce, np. na kosmetyki.
Wanna narożna Costano Senti
to rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń łazienki, nie rezygnując z komfortu. Subtelna forma i dopracowane proporcje tworzą nowoczesną strefę kąpielową idealną do codziennego relaksu.
Uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki
Trzy dostępne warianty wanny ze zintegrowaną obudową umożliwiają idealne dopasowanie wanny do wielkości i układu łazienki. Kompaktowy rozmiar 165 × 75 cm zapewnia komfort użytkowania nawet w mniejszych łazienkach, zachowując nowoczesny wygląd. Model występuje w wersji narożnej prawej, narożnej lewej oraz przyściennej.
10 lat gwarancji
10-letnia gwarancja to pewność trwałości, niezawodności i komfortu użytkowania każdego dnia — bez kompromisów.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 167 cm |
| Kolekcja: | Costano |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Wymiar opakowania [cm]: | 167X77X61 CM |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Marka: | Senti |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 271 L |
| Bestseller: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna prawa senti costano 165x75 cm asymetryczna akryl biały połysk
Nr kat. 100590521
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









