słupek łazienkowy senti costano 30x150x25 cm biały mat
Nr kat. 100581318
opis produktu
Harmonia trendów – kolekcja, która łączy piękno i funkcjonalność
Poznaj kolekcję Costano Senti, w której nowoczesne trendy spotykają się z ponadczasową elegancją. Ryflowane fronty w połączeniu z modnymi kolorami – kaszmirem, bielą, czernią i fiordem – tworzą harmonijną kompozycję stylu i funkcjonalności. Każdy detal tej kolekcji został zaprojektowany tak, by łączyć wyrafinowany design z wygodą i praktycznością na co dzień.
Produkt dostępny w eleganckich kolorach
Zaprojektowane, by inspirować Kolekcja Costano Senti łączy w sobie najnowsze trendy wnętrzarskie – eleganckie ryflowane fronty oraz modne kolory: kaszmir, biały, czarny i fiord.
Nowoczesne słupki dostępne są w dwóch stylowych wersjach: z otwartą przestrzenią w odcieniach kaszmiru i fiordu, idealną do eksponowania modnych dodatków, oraz z zamkniętą zabudową w klasycznej bieli i głębokiej czerni.
System soft close
System cichego domykania słupka.
Personalizacja nóżek i uchwytów
Szeroka możliwość dopasowania detali do indywidualnych potrzeb – wybierz spośród różnych uchwytów i nóg.
Ryflowane fronty
Subtelne żłobienia nadają meblom wyjątkową trójwymiarowość, głębię i elegancję, tworząc efekt nowoczesnej lekkości z nutą wyrafinowania.
Meble modułowe
Meble można dopasować do indywidualnych potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Costano |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 26.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Harmonia trendów – kolekcja, która łączy piękno i funkcjonalność
Poznaj kolekcję Costano Senti, w której nowoczesne trendy spotykają się z ponadczasową elegancją. Ryflowane fronty w połączeniu z modnymi kolorami – kaszmirem, bielą, czernią i fiordem – tworzą harmonijną kompozycję stylu i funkcjonalności. Każdy detal tej kolekcji został zaprojektowany tak, by łączyć wyrafinowany design z wygodą i praktycznością na co dzień.
Produkt dostępny w eleganckich kolorach
Zaprojektowane, by inspirować Kolekcja Costano Senti łączy w sobie najnowsze trendy wnętrzarskie – eleganckie ryflowane fronty oraz modne kolory: kaszmir, biały, czarny i fiord.
Nowoczesne słupki dostępne są w dwóch stylowych wersjach: z otwartą przestrzenią w odcieniach kaszmiru i fiordu, idealną do eksponowania modnych dodatków, oraz z zamkniętą zabudową w klasycznej bieli i głębokiej czerni.
System soft close
System cichego domykania słupka.
Personalizacja nóżek i uchwytów
Szeroka możliwość dopasowania detali do indywidualnych potrzeb – wybierz spośród różnych uchwytów i nóg.
Ryflowane fronty
Subtelne żłobienia nadają meblom wyjątkową trójwymiarowość, głębię i elegancję, tworząc efekt nowoczesnej lekkości z nutą wyrafinowania.
Meble modułowe
Meble można dopasować do indywidualnych potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Costano |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 26.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy senti costano 30x150x25 cm biały mat
Nr kat. 100581318
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














