uchwyt łazienkowy na papier mocowany tres mosiądz antyczny połysk 5246360951
Nr kat. 100508098
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Dostawca: | TRES POLSKA SP. Z O.O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz antyczny |
| Wysokość: | 25.4 cm |
| Szerokość: | 18.2 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | 5246360951 |
| Waga brutto: | 0.500 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
TRES POLSKA SP. Z O.O. TRAKTOROWA 192 91-218 ŁÓDŹ POLSKA polska@tresgriferia.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Dostawca: | TRES POLSKA SP. Z O.O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz antyczny |
| Wysokość: | 25.4 cm |
| Szerokość: | 18.2 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | 5246360951 |
| Waga brutto: | 0.500 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
TRES POLSKA SP. Z O.O. TRAKTOROWA 192 91-218 ŁÓDŹ POLSKA polska@tresgriferia.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt łazienkowy na papier mocowany tres mosiądz antyczny połysk 5246360951
Nr kat. 100508098
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




