uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante silia bianco adi_a211
Nr kat. 100486509
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier to minimalne, ale zarazem funkcjonalne akcesorium łazienkowe. Uchwyt, mimo prostej formy, został skrupulatnie przemyślany. Subtelny kształt idzie w parze z wysoką jakością. Uchwyt wykonany jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie nieestetyczne elementy montażowe są perfekcyjnie ukryte. Białe, matowe wykończenie jest bardzo estetyczne i ponadczasowe, sprawdzi się w wielu aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 16.7 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A211 |
| Waga brutto: | 0.223 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier to minimalne, ale zarazem funkcjonalne akcesorium łazienkowe. Uchwyt, mimo prostej formy, został skrupulatnie przemyślany. Subtelny kształt idzie w parze z wysoką jakością. Uchwyt wykonany jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie nieestetyczne elementy montażowe są perfekcyjnie ukryte. Białe, matowe wykończenie jest bardzo estetyczne i ponadczasowe, sprawdzi się w wielu aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 16.7 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | ADI_A211 |
| Waga brutto: | 0.223 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie matowe |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante silia bianco adi_a211
Nr kat. 100486509
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






