uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante arnika chrom połysk ada_0211
Nr kat. 100502364
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier toaletowy należy do kolekcji Arnika. Uchwyt designem nawiązuje do dźwigni baterii z tej właśnie serii. Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jest trwały, odporny na wilgoć i korozję. Akcesorium wykończone jest w pięknie odbijającym światło, błyszczącym chromie. Zestaw montażowy w komplecie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Arnika |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Szerokość: | 15.4 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADA_0211 |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier toaletowy należy do kolekcji Arnika. Uchwyt designem nawiązuje do dźwigni baterii z tej właśnie serii. Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jest trwały, odporny na wilgoć i korozję. Akcesorium wykończone jest w pięknie odbijającym światło, błyszczącym chromie. Zestaw montażowy w komplecie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | Arnika |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Szerokość: | 15.4 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADA_0211 |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante arnika chrom połysk ada_0211
Nr kat. 100502364
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




