uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante silia chrom połysk adi_0211
Nr kat. 100397121
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier to minimalne, ale zarazem funkcjonalne akcesorium łazienkowe. Mimo prostej formy jest bardzo przemyślane. Subtelny kształt idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Uchwyt zrobiony jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Chromowe, błyszczące wykończenie jest uniwersalne i ponadczasowe, sprawdzi się w wielu aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 16.7 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | ADI_0211 |
| Waga brutto: | 0.220 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścienny uchwyt na papier to minimalne, ale zarazem funkcjonalne akcesorium łazienkowe. Mimo prostej formy jest bardzo przemyślane. Subtelny kształt idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Uchwyt zrobiony jest z trwałego mosiądzu, a wszystkie nieestetyczne elementy montażowe zostały perfekcyjnie ukryte. Chromowe, błyszczące wykończenie jest uniwersalne i ponadczasowe, sprawdzi się w wielu aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 16.7 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Symbol producenta: | ADI_0211 |
| Waga brutto: | 0.220 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt łazienkowy na papier mocowany deante silia chrom połysk adi_0211
Nr kat. 100397121
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









