toaletka eva 49 z lustrem dąb wotan
Nr kat. 100578097
opis produktu
Toaletka Eva 49 Z Lustrem Dąb Wotan doskonale sprawdza się jako praktyczny i estetyczny mebel do sypialni, który łączy ciekawy design z codziennym komfortem. Jej prosta forma z prostokątnym blatem podkreśla współczesny styl, pojemna szuflada pozwala wygodnie przechować kosmetyki i akcesoria, a zintegrowane lustro z siedmioma punktami świetlnymi zapewnia równomierne oświetlenie twarzy, idealne do makijażu i stylizacji. Korpus mebla wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje odporność na użytkowanie, wykończenie w odcieniu dąb wotan nadaje mu elegancki charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Toaletka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Toaletka Eva 49 Z Lustrem Dąb Wotan doskonale sprawdza się jako praktyczny i estetyczny mebel do sypialni, który łączy ciekawy design z codziennym komfortem. Jej prosta forma z prostokątnym blatem podkreśla współczesny styl, pojemna szuflada pozwala wygodnie przechować kosmetyki i akcesoria, a zintegrowane lustro z siedmioma punktami świetlnymi zapewnia równomierne oświetlenie twarzy, idealne do makijażu i stylizacji. Korpus mebla wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje odporność na użytkowanie, wykończenie w odcieniu dąb wotan nadaje mu elegancki charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Toaletka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
toaletka eva 49 z lustrem dąb wotan
Nr kat. 100578097
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








