toaleta myjąca meissen keramik genera ultimate square czarny panel z deską wolnoopadającą duroplast s701-516
Nr kat. 100303052





opis produktu
Ceramiczna miska myjąca, elektroniczna. Miska posiada funkcję mycia standardowego, żeńskiego, regulację temperatury i ciśnienia wody myjącej, regulacje położenia dyszy myjącej, funkcję mycia oscylacyjnego i pulsacyjnego, funkcję suszenia, nocne oświetlenie typu AMBIENT ze zintegrowanym czujnikiem światła. Ponadto miska posiada funkcję automatycznego opłukiwania dyszy myjącej przed i po każdym cyklu mycia oraz system wstępnego zraszania ceramiki i system redukcji zapachów. Sterowanie systemem myjącym jest realizowane za pomocą dedykowanego pilota lub intuicyjnego pokrętła. System myjący wyposażony jest w automatyczną funkcje odkamieniania. Toaleta myjąca może być także sterowana za pomocą smartfona poprzez dedykowana aplikację. Deska sedesowa z funkcją łatwego wypinania, wolnoopadajaca wykonana z trwałego antybakteryjnego duroplastu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Toalety myjące |
|---|---|
| Marka: | Meissen Keramik |
| Kolekcja: | genera |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | S701-516 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Szerokość miski: | 37.50 cm |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 60 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Meissen Keramik |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 37.50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Outlet: | Tak |
CERSANIT S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Ceramiczna miska myjąca, elektroniczna. Miska posiada funkcję mycia standardowego, żeńskiego, regulację temperatury i ciśnienia wody myjącej, regulacje położenia dyszy myjącej, funkcję mycia oscylacyjnego i pulsacyjnego, funkcję suszenia, nocne oświetlenie typu AMBIENT ze zintegrowanym czujnikiem światła. Ponadto miska posiada funkcję automatycznego opłukiwania dyszy myjącej przed i po każdym cyklu mycia oraz system wstępnego zraszania ceramiki i system redukcji zapachów. Sterowanie systemem myjącym jest realizowane za pomocą dedykowanego pilota lub intuicyjnego pokrętła. System myjący wyposażony jest w automatyczną funkcje odkamieniania. Toaleta myjąca może być także sterowana za pomocą smartfona poprzez dedykowana aplikację. Deska sedesowa z funkcją łatwego wypinania, wolnoopadajaca wykonana z trwałego antybakteryjnego duroplastu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Toalety myjące |
|---|---|
| Marka: | Meissen Keramik |
| Kolekcja: | genera |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | S701-516 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Szerokość miski: | 37.50 cm |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 60 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Meissen Keramik |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 37.50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Outlet: | Tak |
CERSANIT S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
toaleta myjąca meissen keramik genera ultimate square czarny panel z deską wolnoopadającą duroplast s701-516
Nr kat. 100303052
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Ceramiczna miska myjąca, elektroniczna. Miska posiada funkcję mycia standardowego, żeńskiego, regulację temperatury i ciśnienia wody myjącej, regulacje położenia dyszy myjącej, funkcję mycia oscylacyjnego i pulsacyjnego, funkcję suszenia, nocne oświetlenie typu AMBIENT ze zintegrowanym czujnikiem światła. Ponadto miska posiada funkcję automatycznego opłukiwania dyszy myjącej przed i po każdym cyklu mycia oraz system wstępnego zraszania ceramiki i system redukcji zapachów. Sterowanie systemem myjącym jest realizowane za pomocą dedykowanego pilota lub intuicyjnego pokrętła. System myjący wyposażony jest w automatyczną funkcje odkamieniania. Toaleta myjąca może być także sterowana za pomocą smartfona poprzez dedykowana aplikację. Deska sedesowa z funkcją łatwego wypinania, wolnoopadajaca wykonana z trwałego antybakteryjnego duroplastu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Toalety myjące |
|---|---|
| Marka: | Meissen Keramik |
| Kolekcja: | genera |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | S701-516 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Szerokość miski: | 37.50 cm |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 60 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Meissen Keramik |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 37.50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Outlet: | Tak |
CERSANIT S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


