tapczan rinn 90x200 zetta 300 granatowy
Nr kat. 100585664
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Tapczan |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Tak |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Zetta 300 granatowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 205 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Tapczan |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Tak |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Zetta 300 granatowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 205 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
tapczan rinn 90x200 zetta 300 granatowy
Nr kat. 100585664
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














