sztuczna trawa viva 4m
Nr kat. 100521018
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 32 mm |
| Kolor: | Zielone |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Szerokość: | 4 m |
| Waga runa: | 995 g/m2 |
| Przeznaczenie: |
|
| Odporność na UV: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 32 mm |
| Kolor: | Zielone |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Szerokość: | 4 m |
| Waga runa: | 995 g/m2 |
| Przeznaczenie: |
|
| Odporność na UV: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sztuczna trawa viva 4m
Nr kat. 100521018
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





