sztuczna trawa lozanna 4m
Nr kat. 100619726
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 17 mm |
| Kolor: | Zielone |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Szerokość: | 4 m |
| Waga runa: | 290 g/m2 |
| Przeznaczenie: |
|
| Odporność na UV: | Tak |
| Nowość: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 17 mm |
| Kolor: | Zielone |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Szerokość: | 4 m |
| Waga runa: | 290 g/m2 |
| Przeznaczenie: |
|
| Odporność na UV: | Tak |
| Nowość: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sztuczna trawa lozanna 4m
Nr kat. 100619726
Wybrane dla Ciebie






