szczotka wc mocowana omnires art line mosiądz szczotkowany al53620bsb
Nr kat. 100434168
opis produktu
Szczotka Wc Omnires Art Line jest praktycznym i niezbędny element wyposażenia łazienki. Pozwala na utrzymanie toalety w czystości i porządku. Produkt jest rodzajem szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany. Jej pojemnik ma zaokrąglony kształt o podstawie koła i został wykończony w barwie mrożonego szkła. Rączka oraz stylowy uchwyt szczotki dostępne są w kolorze mosiądzu ze szczotkowaną powierzchnią. Zostały wykonane z mosiądzu, który jest trwały i wytrzymały oraz charakteryzuje się odpornością na korozję. Trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym i jest łatwy w czyszczeniu. Wymiary szczotki wynoszą - wysokość 37 cm i szerokość 12 cm. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Art Line |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | AL53620BSB |
| Waga brutto: | 1.050 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczotka Wc Omnires Art Line jest praktycznym i niezbędny element wyposażenia łazienki. Pozwala na utrzymanie toalety w czystości i porządku. Produkt jest rodzajem szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany. Jej pojemnik ma zaokrąglony kształt o podstawie koła i został wykończony w barwie mrożonego szkła. Rączka oraz stylowy uchwyt szczotki dostępne są w kolorze mosiądzu ze szczotkowaną powierzchnią. Zostały wykonane z mosiądzu, który jest trwały i wytrzymały oraz charakteryzuje się odpornością na korozję. Trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym i jest łatwy w czyszczeniu. Wymiary szczotki wynoszą - wysokość 37 cm i szerokość 12 cm. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Art Line |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | AL53620BSB |
| Waga brutto: | 1.050 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc mocowana omnires art line mosiądz szczotkowany al53620bsb
Nr kat. 100434168
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




