szczotka wc mocowana deante silia brąz szczotkowany adi_c711
Nr kat. 100531530
opis produktu
Szczotka WC z pojemnikiem to niezbędne akcesorium w każdej łazience, łączące funkcjonalność z estetyką. Wykonana z trwałego mosiądzu, w eleganckim szczotkowanym, brązowym kolorze stanowi efektowną ozdobę, która wkomponuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Dużym atutem kolekcji Silia jest subtelny, nowoczesny kształt oraz starannie ukryte elementy montażowe, co sprawia, że całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Idealny wybór dla osób ceniących wysoką jakość i wyrafinowany design.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 35.4 cm |
| Szerokość: | 11.6 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Symbol producenta: | ADI_C711 |
| Waga brutto: | 0.960 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczotka WC z pojemnikiem to niezbędne akcesorium w każdej łazience, łączące funkcjonalność z estetyką. Wykonana z trwałego mosiądzu, w eleganckim szczotkowanym, brązowym kolorze stanowi efektowną ozdobę, która wkomponuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Dużym atutem kolekcji Silia jest subtelny, nowoczesny kształt oraz starannie ukryte elementy montażowe, co sprawia, że całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Idealny wybór dla osób ceniących wysoką jakość i wyrafinowany design.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 35.4 cm |
| Szerokość: | 11.6 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Symbol producenta: | ADI_C711 |
| Waga brutto: | 0.960 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc mocowana deante silia brąz szczotkowany adi_c711
Nr kat. 100531530
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




