szczotka wc stawiana laveo miri chrom połysk alm_050s
Nr kat. 100415795
opis produktu
Szczotka WC stawiana Laveo Miri chrom połysk alm_050s to model z kolekcji akcesoriów łazienkowych Miri producenta Laveo, który bazuje na nowoczesnym stylu oraz funkcjonalności. Powyższa szczotka WC posiada chromowany kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu nowoczesnych aranżacjach. Akcesoria stawiane do łazienki, które wykonane zostały ze stali, stanowią gwarancję trwałości, a także łatwości utrzymania powierzchni w nieskazitelnej czystości. Model w formie tuby z czarną szczotką doskonale ukrywa element czyszczący, prezentując stylową obudowę w nurcie nowoczesnej elegancji. Wymiary szczotki WC Miri wynoszą 10 cm średnicy oraz 38 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 38 cm |
| Szerokość: | 9.7 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | ALM_050S |
| Waga brutto: | 0.470 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczotka WC stawiana Laveo Miri chrom połysk alm_050s to model z kolekcji akcesoriów łazienkowych Miri producenta Laveo, który bazuje na nowoczesnym stylu oraz funkcjonalności. Powyższa szczotka WC posiada chromowany kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu nowoczesnych aranżacjach. Akcesoria stawiane do łazienki, które wykonane zostały ze stali, stanowią gwarancję trwałości, a także łatwości utrzymania powierzchni w nieskazitelnej czystości. Model w formie tuby z czarną szczotką doskonale ukrywa element czyszczący, prezentując stylową obudowę w nurcie nowoczesnej elegancji. Wymiary szczotki WC Miri wynoszą 10 cm średnicy oraz 38 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 38 cm |
| Szerokość: | 9.7 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | ALM_050S |
| Waga brutto: | 0.470 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc stawiana laveo miri chrom połysk alm_050s
Nr kat. 100415795
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





