szczotka wc stawiana deante silia stalowy szczotkowany adi_f712
Nr kat. 100440849
opis produktu
Wolnostojąca szczotka WC z kolekcji Silia to prawdziwa ozdoba każdej łazienki. Jej wyjątkowy design i staranne wykonanie wzbogacają estetykę przestrzeni. Szczotka WC Silia wykonana została ze stali nierdzewnej. Materiał ten gwarantuje długotrwałą użyteczność i łatwość w utrzymaniu czystości. Wykończona w szczotkowanej stali, doskonale pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 37.5 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Symbol producenta: | ADI_F712 |
| Waga brutto: | 1.105 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wolnostojąca szczotka WC z kolekcji Silia to prawdziwa ozdoba każdej łazienki. Jej wyjątkowy design i staranne wykonanie wzbogacają estetykę przestrzeni. Szczotka WC Silia wykonana została ze stali nierdzewnej. Materiał ten gwarantuje długotrwałą użyteczność i łatwość w utrzymaniu czystości. Wykończona w szczotkowanej stali, doskonale pasuje do armatury i dodatków w tym samym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 37.5 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Symbol producenta: | ADI_F712 |
| Waga brutto: | 1.105 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc stawiana deante silia stalowy szczotkowany adi_f712
Nr kat. 100440849
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






