szafki nocne kashmir ksmk021st-d43
Nr kat. 100212655
opis produktu
System meblowy Kashmir skierowany jest do miłośników stylu retro, klasyki, przytulności, a także ponadczasowych form odpornych na sezonowe trendy. Model szafki nocnej Kashmir Ksmk021st posiada bieloną, jasną powierzchnię, która prezentuje wzór drewna, a ponadto wizualnie rozjaśnia i powiększa wnętrze. Szafka nocna o wymiarach 66 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 48 cm wysokości wykonana została z płyty MDF oklejonej jednostronnie folią. W sklepie Komfort znajdziesz także inne elementy z kolekcji Kaszmir, które stworzą z łóżkiem bielonym doskonałą kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Kashmir |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Pinia biała |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
System meblowy Kashmir skierowany jest do miłośników stylu retro, klasyki, przytulności, a także ponadczasowych form odpornych na sezonowe trendy. Model szafki nocnej Kashmir Ksmk021st posiada bieloną, jasną powierzchnię, która prezentuje wzór drewna, a ponadto wizualnie rozjaśnia i powiększa wnętrze. Szafka nocna o wymiarach 66 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 48 cm wysokości wykonana została z płyty MDF oklejonej jednostronnie folią. W sklepie Komfort znajdziesz także inne elementy z kolekcji Kaszmir, które stworzą z łóżkiem bielonym doskonałą kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Kashmir |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Pinia biała |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafki nocne kashmir ksmk021st-d43
Nr kat. 100212655
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



