szafka rtv tulsa wm 40 2s 160 biały połysk
Nr kat. 100386868
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Tulsa |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Tulsa |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | MDF foliowany |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv tulsa wm 40 2s 160 biały połysk
Nr kat. 100386868
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








