szafka rtv toledo 41 2d2s biały połysk
Nr kat. 100387210
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEDB7A326ED344AA016%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_img.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEDB7A3611AD74AA1BC%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEDB7A34676197AE122%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka RTV Toledo 41 2d2s biały połysk zachwyca nowoczesną stylistyką i atrakcyjnym designem, które doskonale wpisują się do aranżacji współczesnych wnętrz. Jej prosta forma w całości wykończona w bieli na wysoki połysk, wprowadza do salonu lub gabinetu wyjątkową elegancję. Model ma dwie szafki z drzwiczkami, praktyczne szuflady z pełnym wysuwem oraz otwartą wnękę idealną na dekoder czy konsolę. Wyposażony w wewnętrzne półki pomaga utrzymać porządek, a bezuchwytowy system otwierania tip-on zapewnia wygodne jego użytkowanie. Solidna płyta laminowana z obrzeżem ABS zwiększa odporność mebla na codzienne uszkodzenia. Istnieje możliwość dokupienia do szafki oświetlenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Toledo - biały |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEDB7A326ED344AA016%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_img.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEDB7A3611AD74AA1BC%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC]SZAF RTV TOLEDO 41 2D2S BP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEDB7A34676197AE122%26compId%3D100387210_kom-toledo-2d2s-bia-pol_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka RTV Toledo 41 2d2s biały połysk zachwyca nowoczesną stylistyką i atrakcyjnym designem, które doskonale wpisują się do aranżacji współczesnych wnętrz. Jej prosta forma w całości wykończona w bieli na wysoki połysk, wprowadza do salonu lub gabinetu wyjątkową elegancję. Model ma dwie szafki z drzwiczkami, praktyczne szuflady z pełnym wysuwem oraz otwartą wnękę idealną na dekoder czy konsolę. Wyposażony w wewnętrzne półki pomaga utrzymać porządek, a bezuchwytowy system otwierania tip-on zapewnia wygodne jego użytkowanie. Solidna płyta laminowana z obrzeżem ABS zwiększa odporność mebla na codzienne uszkodzenia. Istnieje możliwość dokupienia do szafki oświetlenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Toledo - biały |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv toledo 41 2d2s biały połysk
Nr kat. 100387210
1 szt1,00szt
1 szt1,00szt
opis produktu
Szafka RTV Toledo 41 2d2s biały połysk zachwyca nowoczesną stylistyką i atrakcyjnym designem, które doskonale wpisują się do aranżacji współczesnych wnętrz. Jej prosta forma w całości wykończona w bieli na wysoki połysk, wprowadza do salonu lub gabinetu wyjątkową elegancję. Model ma dwie szafki z drzwiczkami, praktyczne szuflady z pełnym wysuwem oraz otwartą wnękę idealną na dekoder czy konsolę. Wyposażony w wewnętrzne półki pomaga utrzymać porządek, a bezuchwytowy system otwierania tip-on zapewnia wygodne jego użytkowanie. Solidna płyta laminowana z obrzeżem ABS zwiększa odporność mebla na codzienne uszkodzenia. Istnieje możliwość dokupienia do szafki oświetlenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Toledo - biały |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


