szafka rtv tadeusz 1s t-12 dąb stuletni
Nr kat. 100577342
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb stuletni |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb stuletni |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb stuletni |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb stuletni |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb stuletni |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb stuletni |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv tadeusz 1s t-12 dąb stuletni
Nr kat. 100577342
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







