szafka rtv slide 200 k biały połysk
Nr kat. 100597266
opis produktu
Szafka RTV Slide 200 k biały połysk to projekt stworzony z myślą o miłośnikach minimalizmu i nowoczesności. Prezentowana szafka wisząca tworzy wrażenie lekkiej i lewitującej, sprzyjając optycznemu powiększeniu wnętrza. Mebel w nieskazitelnym odcieniu bieli charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu, które odbija światło. Powyższy wariant wyposażony został w dwie półki otwarte oraz podwójne drzwi uchylne, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania. Kolekcja marki Cama Meble powstała z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz zarysowania. Bezuchwytowa szafka RTV posiada mechanizm tip-on, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary oferowanego mebla sięgają 200 cm szerokości, 37 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka RTV Slide 200 k biały połysk to projekt stworzony z myślą o miłośnikach minimalizmu i nowoczesności. Prezentowana szafka wisząca tworzy wrażenie lekkiej i lewitującej, sprzyjając optycznemu powiększeniu wnętrza. Mebel w nieskazitelnym odcieniu bieli charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu, które odbija światło. Powyższy wariant wyposażony został w dwie półki otwarte oraz podwójne drzwi uchylne, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania. Kolekcja marki Cama Meble powstała z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz zarysowania. Bezuchwytowa szafka RTV posiada mechanizm tip-on, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary oferowanego mebla sięgają 200 cm szerokości, 37 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv slide 200 k biały połysk
Nr kat. 100597266
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





