szafka rtv slide 200 biały połysk
Nr kat. 100597265



opis produktu
Szafka RTV Slide 200 biały połysk to model będący esencją nowoczesnego designu. Prezentowana szafka wisząca tworzy wrażenie lekkiej i lewitującej, sprzyjając optycznemu powiększeniu wnętrza. Mebel w nieskazitelnym odcieniu bieli charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu, które odbija światło. Powyższy wariant wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Kolekcja marki Cama Meble powstała z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz zarysowania. Bezuchwytowa szafka RTV posiada mechanizm tip-on, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary oferowanego mebla sięgają 200 cm szerokości, 30 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Szafka RTV Slide 200 biały połysk to model będący esencją nowoczesnego designu. Prezentowana szafka wisząca tworzy wrażenie lekkiej i lewitującej, sprzyjając optycznemu powiększeniu wnętrza. Mebel w nieskazitelnym odcieniu bieli charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu, które odbija światło. Powyższy wariant wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Kolekcja marki Cama Meble powstała z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz zarysowania. Bezuchwytowa szafka RTV posiada mechanizm tip-on, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary oferowanego mebla sięgają 200 cm szerokości, 30 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv slide 200 biały połysk
Nr kat. 100597265
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Szafka RTV Slide 200 biały połysk to model będący esencją nowoczesnego designu. Prezentowana szafka wisząca tworzy wrażenie lekkiej i lewitującej, sprzyjając optycznemu powiększeniu wnętrza. Mebel w nieskazitelnym odcieniu bieli charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o połyskującym wykończeniu, które odbija światło. Powyższy wariant wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania. Kolekcja marki Cama Meble powstała z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz zarysowania. Bezuchwytowa szafka RTV posiada mechanizm tip-on, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary oferowanego mebla sięgają 200 cm szerokości, 30 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


