szafka rtv sevilla 51 sosna norweska
Nr kat. 100189778
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDA8FA21F41B94D25AD%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-bialy-pol_img.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEA939BC39F9900D3FA%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-bialy-pol_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEABCBBD64117C2401C%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-01_arr.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Mebel do sprzętu RTV powinien cechować się wytrzymałością i stabilnością konstrukcji, dlatego dobrym wyborem będzie SZAFKA RTV SEVILLA 51 SOSNA NORWESKA / BIAŁY POŁ. Estetyczny wygląd jest zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów. Białe połyskujące fronty oraz korpus o wyglądzie sosnowego drewna w ciemnym odcieniu razem tworzą nowoczesną i bardzo modną kompozycję, która przez wiele lat będzie dekorować Twój salon. Szuflada oraz pojemne szafki zapewniają miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Sevilla - sosna norweska |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Sosna norweska |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 45.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Sosna norweska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDA8FA21F41B94D25AD%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-bialy-pol_img.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEA939BC39F9900D3FA%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-bialy-pol_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[2PAC] RTV SEVILLA 51 SOS N/BIA POŁ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEABCBBD64117C2401C%26compId%3D100189778_szafka-rtv-sevilla-51-sosna-norweska-01_arr.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Mebel do sprzętu RTV powinien cechować się wytrzymałością i stabilnością konstrukcji, dlatego dobrym wyborem będzie SZAFKA RTV SEVILLA 51 SOSNA NORWESKA / BIAŁY POŁ. Estetyczny wygląd jest zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów. Białe połyskujące fronty oraz korpus o wyglądzie sosnowego drewna w ciemnym odcieniu razem tworzą nowoczesną i bardzo modną kompozycję, która przez wiele lat będzie dekorować Twój salon. Szuflada oraz pojemne szafki zapewniają miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Sevilla - sosna norweska |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Sosna norweska |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 45.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Sosna norweska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv sevilla 51 sosna norweska
Nr kat. 100189778
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Mebel do sprzętu RTV powinien cechować się wytrzymałością i stabilnością konstrukcji, dlatego dobrym wyborem będzie SZAFKA RTV SEVILLA 51 SOSNA NORWESKA / BIAŁY POŁ. Estetyczny wygląd jest zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów. Białe połyskujące fronty oraz korpus o wyglądzie sosnowego drewna w ciemnym odcieniu razem tworzą nowoczesną i bardzo modną kompozycję, która przez wiele lat będzie dekorować Twój salon. Szuflada oraz pojemne szafki zapewniają miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Sevilla - sosna norweska |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Sosna norweska |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 45.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Sosna norweska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


