szafka rtv sento rtv154 led kaszmir / lamela
Nr kat. 100558315
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Sento |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Sento |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv sento rtv154 led kaszmir / lamela
Nr kat. 100558315
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








