szafka rtv seaford 2d1s czarny mat / dąb
Nr kat. 100608172
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta melaminowana |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta melaminowana |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv seaford 2d1s czarny mat / dąb
Nr kat. 100608172
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










