szafka rtv seaford 2d1s czarny mat
Nr kat. 100496015









opis produktu
Szafka rtv Seaford 2d1s czarny mat to model zaprojektowany z myślą o prostym, surowym i wyrazistym stylu loft. Oferowana szafka w stylu nowoczesnym utrzymana jest w uniwersalnym odcieniu czerni. Zaprezentowaną na powierzchni strukturę usłojenia podkreśla matowa powłoka. Pojemny mebel do salonu posiada minimalistyczne podwyższenie w postaci prostych nóg. Wnętrze szafki rtc wypełnia pojedyncza półka o otwartej konstrukcji, szuflada na cichych prowadnicach oraz podwójne drzwi uchylne o symetrycznym rozstawieniu. Kolekcję Seaford wyróżnia bezuchwytowa forma otwierania oparta na systemie tip-on, który polega na lekkim naciśnięciu frontu, służąc minimalistycznemu wykończeniu powierzchni. Wymiary oferowanej szafki rtv wynoszą 140 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Szafka rtv Seaford 2d1s czarny mat to model zaprojektowany z myślą o prostym, surowym i wyrazistym stylu loft. Oferowana szafka w stylu nowoczesnym utrzymana jest w uniwersalnym odcieniu czerni. Zaprezentowaną na powierzchni strukturę usłojenia podkreśla matowa powłoka. Pojemny mebel do salonu posiada minimalistyczne podwyższenie w postaci prostych nóg. Wnętrze szafki rtc wypełnia pojedyncza półka o otwartej konstrukcji, szuflada na cichych prowadnicach oraz podwójne drzwi uchylne o symetrycznym rozstawieniu. Kolekcję Seaford wyróżnia bezuchwytowa forma otwierania oparta na systemie tip-on, który polega na lekkim naciśnięciu frontu, służąc minimalistycznemu wykończeniu powierzchni. Wymiary oferowanej szafki rtv wynoszą 140 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv seaford 2d1s czarny mat
Nr kat. 100496015
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka rtv Seaford 2d1s czarny mat to model zaprojektowany z myślą o prostym, surowym i wyrazistym stylu loft. Oferowana szafka w stylu nowoczesnym utrzymana jest w uniwersalnym odcieniu czerni. Zaprezentowaną na powierzchni strukturę usłojenia podkreśla matowa powłoka. Pojemny mebel do salonu posiada minimalistyczne podwyższenie w postaci prostych nóg. Wnętrze szafki rtc wypełnia pojedyncza półka o otwartej konstrukcji, szuflada na cichych prowadnicach oraz podwójne drzwi uchylne o symetrycznym rozstawieniu. Kolekcję Seaford wyróżnia bezuchwytowa forma otwierania oparta na systemie tip-on, który polega na lekkim naciśnięciu frontu, służąc minimalistycznemu wykończeniu powierzchni. Wymiary oferowanej szafki rtv wynoszą 140 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


