szafka rtv seaford 120 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100496075
opis produktu
Szafka rtv Seaford 120 czarny mat / antracyt to model o otwartej konstrukcji, który charakteryzuje się minimalistyczną i surową formą. Prosty i bezpretensjonalny kształt mebla podkreśla czarny kolor powierzchni o matowym wykończeniu. Metalowa konstrukcja zapewnia nie tylko wytrzymałość i stabilność mebla, ale także nawiązuje do charakterystycznego stylu loft. Nowoczesny model skierowany do salonu posiada cztery półki o zróżnicowanej szerokości, których struktura usłojenia stanowi nawiązanie do naturalnego wzornictwa. Szafka z kolekcji Seaford stworzy spójną kompozycję z pozostałymi elementami serii, które dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 120 cm szerokości, 46 cm wysokości oraz 33 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka rtv Seaford 120 czarny mat / antracyt to model o otwartej konstrukcji, który charakteryzuje się minimalistyczną i surową formą. Prosty i bezpretensjonalny kształt mebla podkreśla czarny kolor powierzchni o matowym wykończeniu. Metalowa konstrukcja zapewnia nie tylko wytrzymałość i stabilność mebla, ale także nawiązuje do charakterystycznego stylu loft. Nowoczesny model skierowany do salonu posiada cztery półki o zróżnicowanej szerokości, których struktura usłojenia stanowi nawiązanie do naturalnego wzornictwa. Szafka z kolekcji Seaford stworzy spójną kompozycję z pozostałymi elementami serii, które dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 120 cm szerokości, 46 cm wysokości oraz 33 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv seaford 120 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100496075
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












