szafka rtv randolf czarny mat / transparentny
Nr kat. 100496014
opis produktu
Szafka rtv Randolf czarny mat / transparentny to model wyróżniający się eklektycznym designem, który łączy elementy charakterystyczne dla stylu loft oraz rustykalnego. Prezentowana szafka do salonu posiada metalową konstrukcję. Geometryczną bryłę podkreśla czarny odcień stelażu. Wnętrze oferowanego modelu wzbogaca drewniana szafka z otwartymi wnękami, której naturalny odcień dębu wizualnie ociepla mebel oraz kontrastuje z surowym stelażem. Klasyczny blat zastępuje wysokiej jakości szkło hartowane o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz transparentnej strukturze. Wymiary szafki rtv Randolf wynoszą 120 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka rtv Randolf czarny mat / transparentny to model wyróżniający się eklektycznym designem, który łączy elementy charakterystyczne dla stylu loft oraz rustykalnego. Prezentowana szafka do salonu posiada metalową konstrukcję. Geometryczną bryłę podkreśla czarny odcień stelażu. Wnętrze oferowanego modelu wzbogaca drewniana szafka z otwartymi wnękami, której naturalny odcień dębu wizualnie ociepla mebel oraz kontrastuje z surowym stelażem. Klasyczny blat zastępuje wysokiej jakości szkło hartowane o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz transparentnej strukturze. Wymiary szafki rtv Randolf wynoszą 120 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv randolf czarny mat / transparentny
Nr kat. 100496014
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












