szafka rtv pratto 25 czarny / dąb rustical
Nr kat. 100367331







opis produktu
SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL to połączenie innowacyjnego designu i jakości produktu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Szafka RTV o wymiarach 180 cm szerokości, 54 cm wysokości i 42 cm głębokości, to idealny mebel do salonu, wyposażony w drzwiczki oraz półkę. Fronty tego mebla wykonane są z litego drewna oraz szkła hartowanego, a korpus z płyty fornirowanej. Za solidność i wytrzymałość produktu odpowiada czarny stelaż. Łącząc naturalną elegancję z praktycznym użytkowaniem, SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL jest idealnym meblem do domu, biura lub gabinetu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Pratto |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL to połączenie innowacyjnego designu i jakości produktu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Szafka RTV o wymiarach 180 cm szerokości, 54 cm wysokości i 42 cm głębokości, to idealny mebel do salonu, wyposażony w drzwiczki oraz półkę. Fronty tego mebla wykonane są z litego drewna oraz szkła hartowanego, a korpus z płyty fornirowanej. Za solidność i wytrzymałość produktu odpowiada czarny stelaż. Łącząc naturalną elegancję z praktycznym użytkowaniem, SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL jest idealnym meblem do domu, biura lub gabinetu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Pratto |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv pratto 25 czarny / dąb rustical
Nr kat. 100367331
1 szt.
1 szt.
opis produktu
SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL to połączenie innowacyjnego designu i jakości produktu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Szafka RTV o wymiarach 180 cm szerokości, 54 cm wysokości i 42 cm głębokości, to idealny mebel do salonu, wyposażony w drzwiczki oraz półkę. Fronty tego mebla wykonane są z litego drewna oraz szkła hartowanego, a korpus z płyty fornirowanej. Za solidność i wytrzymałość produktu odpowiada czarny stelaż. Łącząc naturalną elegancję z praktycznym użytkowaniem, SZAFKA RTV PRATTO 25 CZARNY / DĄB RUSTICAL jest idealnym meblem do domu, biura lub gabinetu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Pratto |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Rustical / czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


