szafka rtv polo 200 czarna z kominkiem dużym
Nr kat. 100597249
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 50.5 cm |
| Głębokość: | 50.5 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 50.5 cm |
| Głębokość: | 50.5 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv polo 200 czarna z kominkiem dużym
Nr kat. 100597249
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





