szafka rtv ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100597231
opis produktu
Szafka RTV Ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton to propozycja zaprojektowana z myślą o surowych i ocieplonych drewnem wnętrzach industrialnych oraz inspirowanych nowojorskim loftem. Prezentowana szafka RTV charakteryzuje się wyraźnym wzorem pradawnego dębu, który tworzy harmonijną kompozycję z motywem ciemnego betonu. Mebel wyposażony został w dwie pełne drzwi uchylne oraz dwa częściowe skrzydła, które jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Liczne półki zapewniają pojemną przestrzeń do przechowywania, a wysokiej jakość płyta laminowana gwarantuje trwałość, odporność mechaniczną i łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary szafki RTV Ovo sięgają 180 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka RTV Ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton to propozycja zaprojektowana z myślą o surowych i ocieplonych drewnem wnętrzach industrialnych oraz inspirowanych nowojorskim loftem. Prezentowana szafka RTV charakteryzuje się wyraźnym wzorem pradawnego dębu, który tworzy harmonijną kompozycję z motywem ciemnego betonu. Mebel wyposażony został w dwie pełne drzwi uchylne oraz dwa częściowe skrzydła, które jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. Liczne półki zapewniają pojemną przestrzeń do przechowywania, a wysokiej jakość płyta laminowana gwarantuje trwałość, odporność mechaniczną i łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary szafki RTV Ovo sięgają 180 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100597231
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







