szafka rtv moonday lamele czarne
Nr kat. 100591157
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 46.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 46.2 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv moonday lamele czarne
Nr kat. 100591157
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












