szafka rtv mazoma 4d czarna
Nr kat. 100614327
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Mazoma - czarny |
| Rodzaj RTV: | Stojące bez półki |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 53.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Mazoma - czarny |
| Rodzaj RTV: | Stojące bez półki |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 53.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv mazoma 4d czarna
Nr kat. 100614327
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













