szafka rtv jungle 190 złoty / czarna
Nr kat. 100597179
opis produktu
Szafka RTV Jungle 190 złoty / czarna to propozycja skierowana do wnętrz w stylu glamour, art deco oraz nowoczesnej elegancji. Powyższy mebel wprowadzi do wnętrza subtelny szyk oraz nieoczywiste wzornictwo. Prezentowaną szafkę RTV w kolorze czerni rozświetla złota i minimalistyczna podstawa przybierająca kształt smukłych nóg. Front oferowanego projektu zdobią nieregularne płyciny, które tworzą wyjątkową teksturę oraz efekt głębi. Bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, gwarantuje wygodę użytkowania, a ponadto podkreśla nowoczesny charakter kolekcji. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne. Mebel wyposażony został w trzy pojemne wnęki z drzwiami uchylnymi oraz dwie półki o otwartej konstrukcji. Wymiary prezentowanej szafki RTV wynoszą 190 cm szerokości, 59.5 cm wysokości oraz 40.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Złoty |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 59.5 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Kolor frontu: | Złoty |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Złoty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka RTV Jungle 190 złoty / czarna to propozycja skierowana do wnętrz w stylu glamour, art deco oraz nowoczesnej elegancji. Powyższy mebel wprowadzi do wnętrza subtelny szyk oraz nieoczywiste wzornictwo. Prezentowaną szafkę RTV w kolorze czerni rozświetla złota i minimalistyczna podstawa przybierająca kształt smukłych nóg. Front oferowanego projektu zdobią nieregularne płyciny, które tworzą wyjątkową teksturę oraz efekt głębi. Bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, gwarantuje wygodę użytkowania, a ponadto podkreśla nowoczesny charakter kolekcji. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz środki chemiczne. Mebel wyposażony został w trzy pojemne wnęki z drzwiami uchylnymi oraz dwie półki o otwartej konstrukcji. Wymiary prezentowanej szafki RTV wynoszą 190 cm szerokości, 59.5 cm wysokości oraz 40.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Złoty |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 59.5 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Kolor frontu: | Złoty |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Złoty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv jungle 190 złoty / czarna
Nr kat. 100597179
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








