szafka rtv easyklix harllson hltt231rec-m793 biały / dąb mauvella
Nr kat. 100502309
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb mauvella |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 67.3 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb mauvella / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb mauvella |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 67.3 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb mauvella / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv easyklix harllson hltt231rec-m793 biały / dąb mauvella
Nr kat. 100502309
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












