szafka rtv granero biały
Nr kat. 100597168
opis produktu
Szafka RTV Granero biały to mebel inspirowany stylem rustykalnym, który doskonale odnajdzie się w przytulnych i ponadczasowych aranżacjach salonu. Powyższy model cechuje się białym odcieniem powierzchni, który eksponuje dekoracyjne elementy szafki RTV. Czarny drążek zapewnia lekki mechanizm drzwi przesuwnych, a jednocześnie stanowi kontrastującą i surową ozdobę mebla. Front powyższego projektu pokrywają pionowe płyciny, które wzbogaca głęboki frez o krzyżowym kształcie. Pojemny model wypełniają liczne półki oraz podwójne drzwi przesuwne. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej dostępna jest w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Solidny mebel inspirowany stylem rustykalnym jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary szafki RTV Granero wynoszą 200 cm szerokości, 56.7 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 56.7 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka RTV Granero biały to mebel inspirowany stylem rustykalnym, który doskonale odnajdzie się w przytulnych i ponadczasowych aranżacjach salonu. Powyższy model cechuje się białym odcieniem powierzchni, który eksponuje dekoracyjne elementy szafki RTV. Czarny drążek zapewnia lekki mechanizm drzwi przesuwnych, a jednocześnie stanowi kontrastującą i surową ozdobę mebla. Front powyższego projektu pokrywają pionowe płyciny, które wzbogaca głęboki frez o krzyżowym kształcie. Pojemny model wypełniają liczne półki oraz podwójne drzwi przesuwne. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej dostępna jest w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Solidny mebel inspirowany stylem rustykalnym jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary szafki RTV Granero wynoszą 200 cm szerokości, 56.7 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 56.7 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv granero biały
Nr kat. 100597168
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








