szafka rtv fly 140 biały / biały połysk
Nr kat. 100614349
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Wiszące |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv fly 140 biały / biały połysk
Nr kat. 100614349
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








