szafka rtv brugia bugt131b
Nr kat. 100212621
![[2PAC] SZAF RTV BRUGIA BUGT131B](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEAB1EC2319EA0AA42E%26compId%3D100212621_szafka-rtv-brugia-bugt131b_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B to wysokiej jakości element wyposażenia wnętrza, który pozwoli Ci na zorganizowanie przestrzeni. Swoje miejsce odnajdzie w salonie. Nada pomieszczeniu indywidualnego charakteru. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B została utrzymana w białym kolorze. Prezentuje nowoczesny styl. Jej szerokość to 161 cm, wysokość to 43,9 cm, a głębokość to 52,7 cm. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B składa się z blatu i korpusu, które powstały z płyty foliowanej a także z frontów, które powstały z MDFu foliowanego. Jest wyposażony w jedną szufladę, dwie sztuki drzwiczek, cichy domyk oraz frezowane uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Brugia |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 161 cm |
| Wysokość: | 43.9 cm |
| Głębokość: | 52.7 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Biały / beton ciemnoszary |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] SZAF RTV BRUGIA BUGT131B](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEAB1EC2319EA0AA42E%26compId%3D100212621_szafka-rtv-brugia-bugt131b_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B to wysokiej jakości element wyposażenia wnętrza, który pozwoli Ci na zorganizowanie przestrzeni. Swoje miejsce odnajdzie w salonie. Nada pomieszczeniu indywidualnego charakteru. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B została utrzymana w białym kolorze. Prezentuje nowoczesny styl. Jej szerokość to 161 cm, wysokość to 43,9 cm, a głębokość to 52,7 cm. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B składa się z blatu i korpusu, które powstały z płyty foliowanej a także z frontów, które powstały z MDFu foliowanego. Jest wyposażony w jedną szufladę, dwie sztuki drzwiczek, cichy domyk oraz frezowane uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Brugia |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 161 cm |
| Wysokość: | 43.9 cm |
| Głębokość: | 52.7 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Biały / beton ciemnoszary |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv brugia bugt131b
Nr kat. 100212621
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B to wysokiej jakości element wyposażenia wnętrza, który pozwoli Ci na zorganizowanie przestrzeni. Swoje miejsce odnajdzie w salonie. Nada pomieszczeniu indywidualnego charakteru. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B została utrzymana w białym kolorze. Prezentuje nowoczesny styl. Jej szerokość to 161 cm, wysokość to 43,9 cm, a głębokość to 52,7 cm. SZAFKA RTV BRUGIA BUGT131B składa się z blatu i korpusu, które powstały z płyty foliowanej a także z frontów, które powstały z MDFu foliowanego. Jest wyposażony w jedną szufladę, dwie sztuki drzwiczek, cichy domyk oraz frezowane uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Brugia |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 161 cm |
| Wysokość: | 43.9 cm |
| Głębokość: | 52.7 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Biały / beton ciemnoszary |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


