szafka rtv amino 2d dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616409
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 159 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Wotan / czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv amino 2d dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616409
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








