szafka rtv 165 linkastyles 2d1s ls-4 indigo
Nr kat. 100577232
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 55.6 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 55.6 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv 165 linkastyles 2d1s ls-4 indigo
Nr kat. 100577232
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













