szafka pod umywalkę rodan elegance 100 cm kaszmir
Nr kat. 100551251
![[2PAC] SZAF PODUM ELEGANCE 100 KASZ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791FD084FA0BEF393399D6%26compId%3D100551251_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Elegance 100 cm kaszmir to model utrzymany w wyjątkowym odcieniu, który łączy elegancję z naturą. Prezentowana szafka podumywalkowa kaszmirowa stanowi subtelną fuzję beżu i szarości. Powyższy mebel łazienkowy z kolekcji Elegance producenta Rodan wyróżniają pionowe płyciny, które podkreślają lekkość podwieszanej formy. Model z podwójnymi szufladami wzbogaca mechanizm cichego i lekkiego domknięcia. Pojemny mebel łazienkowy powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF ryflowanej i laminowanej, która jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji. Wymiary powyższej szafki podumywalkowej wynoszą sięgają 100 cm szerokości, 5.17 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Produkt występuje w komplecie z minimalistycznymi i wygodnymi w użytkowaniu uchwytami w odcieniu czerni oraz złota.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] SZAF PODUM ELEGANCE 100 KASZ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791FD084FA0BEF393399D6%26compId%3D100551251_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Elegance 100 cm kaszmir to model utrzymany w wyjątkowym odcieniu, który łączy elegancję z naturą. Prezentowana szafka podumywalkowa kaszmirowa stanowi subtelną fuzję beżu i szarości. Powyższy mebel łazienkowy z kolekcji Elegance producenta Rodan wyróżniają pionowe płyciny, które podkreślają lekkość podwieszanej formy. Model z podwójnymi szufladami wzbogaca mechanizm cichego i lekkiego domknięcia. Pojemny mebel łazienkowy powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF ryflowanej i laminowanej, która jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji. Wymiary powyższej szafki podumywalkowej wynoszą sięgają 100 cm szerokości, 5.17 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Produkt występuje w komplecie z minimalistycznymi i wygodnymi w użytkowaniu uchwytami w odcieniu czerni oraz złota.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę rodan elegance 100 cm kaszmir
Nr kat. 100551251
1 szt.
![[2PAC] SZAF PODUM ELEGANCE 100 KASZ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791FD084F98369443C175E%26compId%3D100551251_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt




1 szt.
![[2PAC] SZAF PODUM ELEGANCE 100 KASZ](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791FD084F98369443C175E%26compId%3D100551251_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt




opis produktu
Szafka podumywalkowa Rodan Elegance 100 cm kaszmir to model utrzymany w wyjątkowym odcieniu, który łączy elegancję z naturą. Prezentowana szafka podumywalkowa kaszmirowa stanowi subtelną fuzję beżu i szarości. Powyższy mebel łazienkowy z kolekcji Elegance producenta Rodan wyróżniają pionowe płyciny, które podkreślają lekkość podwieszanej formy. Model z podwójnymi szufladami wzbogaca mechanizm cichego i lekkiego domknięcia. Pojemny mebel łazienkowy powstał z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF ryflowanej i laminowanej, która jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji. Wymiary powyższej szafki podumywalkowej wynoszą sięgają 100 cm szerokości, 5.17 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Produkt występuje w komplecie z minimalistycznymi i wygodnymi w użytkowaniu uchwytami w odcieniu czerni oraz złota.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


