szafka pod umywalkę rodan elegance 100 cm dąb orzech
Nr kat. 100598529
opis produktu
Duża Szafka Pod Umywalkę Rodan Elegance 100 Cm Dąb Orzech to elegancki i praktyczny element aranżacji łazienki. Model wiszący, wyposażony w blat oraz dwie szuflady z mechanizmem cichego domyku, zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Zaokrąglone krawędzie w połączeniu z ryflowanym wykończeniem frontów i boków, nadają meblowi subtelną elegancję i lekkość formy, korpus wykonany z laminowanego MDF-u gwarantuje solidność konstrukcji oraz odporność na wilgoć. Całość utrzymana w odcieniu ciemnego drewna wprowadza do wnętrza ciepło i wyrafinowany charakter. W komplecie z szafką znajdują się uchwyty w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym i czarnym – które umożliwiają dopasowanie mebla do stylu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Duża Szafka Pod Umywalkę Rodan Elegance 100 Cm Dąb Orzech to elegancki i praktyczny element aranżacji łazienki. Model wiszący, wyposażony w blat oraz dwie szuflady z mechanizmem cichego domyku, zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Zaokrąglone krawędzie w połączeniu z ryflowanym wykończeniem frontów i boków, nadają meblowi subtelną elegancję i lekkość formy, korpus wykonany z laminowanego MDF-u gwarantuje solidność konstrukcji oraz odporność na wilgoć. Całość utrzymana w odcieniu ciemnego drewna wprowadza do wnętrza ciepło i wyrafinowany charakter. W komplecie z szafką znajdują się uchwyty w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym i czarnym – które umożliwiają dopasowanie mebla do stylu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę rodan elegance 100 cm dąb orzech
Nr kat. 100598529
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



















