szafka nocna verso k antracytowa
Nr kat. 100622416
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Verso - antracyt |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Verso - antracyt |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna verso k antracytowa
Nr kat. 100622416
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




